Kino plenerowe już drugi raz w Łęcznej!

03-08-2018, 16:20

Dmuchana zjeżdżalnia i place zabaw, gry i konkursy dla dzieci, animatorzy zabaw oraz wieczorny pokaz filmów na wielkim ekranie to atrakcje przygotowane na festyn rodzinny, który odbędzie się w niedzielę 12 sierpnia na placu międzyosiedlowym przy ul. Wierzbowej. Wstęp wolny!

Od godziny 14.00 na dzieci będą czekały dmuchańce, w tym duża zjeżdżalnia i tor przeszkód. Animatorzy będą malować twarze i organizować atrakcje dla najmłodszych. O 16.30 pojawi się lubelska grupa Scena Juno, zapewniając świetną zabawę przy muzyce, a także wiele ciekawych konkursów. Dla dzieci darmowa wata cukrowa i popcorn.

Wieczorem, o godzinie 20.00, rozpocznie się projekcja pierwszego filmu. Najmłodsi będą mogli obejrzeć film animowany  o przygodach wesołych pingwinów „Happy Feet. Tupot małych stóp 2”. Natomiast nieco starszych zapraszamy na godzinę 22.00 na wysoko oceniany film „Iluzja”, w którym grupa iluzjonistów podczas swoich przedstawień obrabowuje banki, a ukradzione pieniądze rozdaje publiczności. Będzie się działo! Organizator pokazu zapewnia krzesełka.

Impreza odbędzie się w niedzielę 12 sierpnia na placu międzyosiedlowym przy ul. Wierzbowej, a w przypadku brzydkiej pogody - w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 przy ulicy Jaśminowej 6.
Serdecznie zapraszamy na wspólne piknikowanie. Można zabrać koce oraz wygodne leżaki.